Навчальний курс

Дизайнер одягу ONLINE

3 місяці 21.01 - 21.03 2021

Досить чекати, поки мрії почнуть збуватися! Почніть йти до своєї мети і досягати всього, чого хочете! А ми готові з цим допомогти. Запрошуємо вас записатися на курс «Дизайн одягу». Під керівництвом наших професіоналів ви отримаєте нові практичні знання, розкриєте свої таланти, створите свою 3 D колекцію, і відкриєте собі дорогу в світ великий Моди. По закінченню курса ви отримаете сертифікат Академії Стилю та Дизайну Андре Тан.

Записатися на курс
img

Ви освоїте одну з найпрестижніших, творчих і затребуваних професій в Україні та за кордоном. Для кращих студентів можливість стажування в компанії Андре Тан.

Ви освоїте одну з найпрестижніших, творчих і затребуваних професій в Україні та за кордоном. Для кращих студентів можливість стажування в компанії Андре Тан.

Програма курсу

1

Заняття

 • Історія моди.

2

Заняття

 • Основи fashion-ілюстрації
  Інструментами і матеріалами для виконання фешн-ілюстрації. Пропорції обличчя і тіла. Закономірності побудови фігури в статиці і динаміці. Принцип малювання форм одягу, складок та їх пластику. Передача фактури і текстури різних тканин

3

Заняття

 • Основи композиції та художнє проєктування одягу ХХІ століття
  Закони композиції: симетрія, асиметрія, ритм, метр тощо. Поняття про форму костюма (силуетні форми). Класифікація основних та похідних силуетів. Гармонізація форми: пропорції та членування форми в костюмі. Зорові ілюзії в костюмі Проєктування костюма в художній системі «колекція». Типи та види колекції, особливості їх проектування. Поняття костюм, комплект, ансамбль, гардероб. Мудбор.

4

Заняття

 • Біоніка, як джерело натхнення та метод проєктування одягу (аксесуарів, взуття тощо)
  Біоніка як наука (знання про конструкцію, колір, фактуру та форми живої природи). Біонічні принципи в дизайні одягу.

5

Заняття

 • Риторичні трансформації як автоматизована граматика проєктування.
  Культурологічна колекція: зображувальний простір проєкту. Арт-колекція та видовищний одяг в проєктуванні XX-XXI століття. Риторичні трансформації як система проєктування одягу. Інструментарій.

6

Заняття

 • Костюмографика. Евристичні методи дизайну одягу
  (fashionary hand, метод апликації у проєктуванні костюма)
  Костюмографіка як вид графічного мистецтва. Евристичні методи як пошук методів інтенсифікації творчої фантазії.

7

Заняття

 • Sustainable fashion
  (ресайклинг, даунсайклинг, апсайклинг, фрисайклинг).
  Поняття Sustainable fashion. Поняття циркулярної економіки. Етична мода. Апсайклінг і ресайклінг як методи проєктування одягу. Екологічні аспекти моди. Екологіні тканини.

8

Заняття

 • Інклюзивний дизайн у Fashion-індустрії або адаптивна мода.
  Поняття універсального дизайну та історія його виникнення. Принципи універсального дизайну. Методи інтеграції людей з інвалідністю у суспільство. Адаптивний одяг та основні принципи його проєктування.

9

Заняття

 • Муляжний метод проєктування моделювання одягу (проектування одягу на основі розгортки писанки)
  Основні засоби створення форм одягу методом муляжування як засобу пошуку нових форм одягу з урахуванням структури матеріалу.

10

Заняття

 • Матеріалознавство та конфекціювання матеріалів для швейного виробництва.
  Матеріалознавство як наука. Види волокон і їх класифікація. Порівняльна характеристика тканин (натуральні, комбіновані, синтетичні). Основні властивості тканин. Конфекціювання як наука. Властивості матеріалів під впливом різних факторів виробництва швейних виробів і їх експлуатації. Методи оцінки їх якості.

11

Заняття

 • Конструктивно-технологічна розробка колекції одягу
  Полісистемний підхід до дизайн-проєктування. Створення колекції прет-а-порте як певної автоматизованої граматики. Принципи моделювання виробів промислового призначення.

12

Заняття

 • Fashion-індустрія ХХІ століття
  Поняття «fashion-індустрія» та характеристика. Етапи формування і розвитку fashion-індустрії. Періодизація індустрії моди. Теорія дифузії моди. Класифікація брендів модної індустрії: от кутюр, прет-а-порте де люкс, прет-а-порте, брідж-бренди, мас-маркет. Сучасні тенденції в fashion-індустрії. Фази випуску fashion-колекцій та їх реалізація.

13

Заняття

 • Digital-проектування одягу
  (3D моделювання одягу за допомогою програми Marvelous designer)
  Автоматизований метод діджитал-проєктування одягу - Marvelous designer, що дозволяє реалізувати різні принципи площинної та тривимірної побудови викрійок та ескізів одягу. Програма 3-х мірного моделювання та анімації одягу, яка дозволяє створювати fashion колекції та текстиль різної складності з нуля.
  Таке проєктування дає можливість робити в тому числі й промислові зразки одягу, в які є можливість вносити зміни в реальному часі. Усі вироби можна одразу проектувати та приміряти на віртуальну модель людини.

Записатися на курс

якщо ти хочеш створювати авторські колекції одягу, та будувати свою лінію одягу.

якщо ти бажаєш отримувати тільки сучасні знання , які приведуть тебе до світу високої моди

якщо ти маєш творчі ідеї та мрієш їх втілити в життя.

img

Старт найближчого курсу

21 Січня 2021

сб

Кожну суботу з 10:00-14:00

Додати курс в свій Google календар

Ми тебе чекаємо за адресою

ONLINE

ONLINE

png

Викладачі курсу

 • Лілія Дерман
teacher

Лілія Дерман

Лілія Дерман

Член спілки дизайнерів України, кандидат філософських наук. Член міжнародних фестивалей, конкурсів. Має власну лінію одягу . Викладач, доцент кафедри дизайну та реклами НПУ ім. М.П.Драгоманова

Викладачі курсу

 • Лілія Дерман
  teacher

  Лілія Дерман

  Лілія Дерман

  Член спілки дизайнерів України, кандидат філософських наук. Член міжнародних фестивалей, конкурсів. Має власну лінію одягу . Викладач, доцент кафедри дизайну та реклами НПУ ім. М.П.Драгоманова

Вартість навчання

Якщо Ви вже були студентом нашої Академії ми даруємо Вам 10% знижки на наступний курс

Вартість за 1 міс

4500 грн

*Вартість без урахування ПДВ для юр.
осіб. Спосіб оплати:

- безготівковий розрахунок (для компаній);

- онлайн-оплата банківською картою (для фіз. осіб).

 

Залишилося місць 8