Навчальний курс

Виготовлення одягу. Складне конструювання і моделювання Online

3 місяці 27 Травня 2024

Вмієш створювати одяг і хочеш довести свою роботу до досконалості ?! Тоді цей курс для тебе. Конструювання одягу – це розробка креслень і лекал одягу для індивідуальної фігури. Щоб виріб був ідеальним, йому необхідно забезпечити правильну посадку по фігурі. Навіть найдосконаліша модель вироба, якщо погано сидить, втрачає всі свої властивості. Вас цьому навчать на курсі «Складне конструювання та моделювання одягу». А ще ти навчишся аналізу конструкцій за моделями, прийомам моделювання всіх виробів, різних видів крою.

Записатися на курс
img

64 години практичних занять. На курсі є можливість індивідуального навчання

64 години практичних занять. На курсі є можливість індивідуального навчання

Програма курсу

1

Заняття

 • Вступ. Основні види конструювання. Огляд літератури.

2

Заняття

 • Аналіз конструкції за моделями.

3

Заняття

 • Основні фактури формоутворення в конструюванні

4

Заняття

 • Моделювання спідниць

5

Заняття

 • Моделювання брюк

6

Заняття

 • Моделювання ліфа

7

Заняття

 • Моделювання та конструювання рукавів

8

Заняття

 • Моделювання комірів і капюшонів

9

Заняття

 • Крій по косій і «перекошений крій». Плоский крій.

10

Заняття

 • Моделювання нетипових спідниць

11

Заняття

 • Прийоми моделювання.

12

Заняття

 • Знайомство з альтернативними методами конструювання.

Записатися на курс

Вмієте створювати одяг і хочете довести свою роботу до досконалості

Якщо ви любите шити і кроїти, а також створювати неймовірно красиві речі

Хочете дізнатися всі секрети по крою і пошиття чоловічого та жіночого одягу

Хочете шити повсякденні і вечірні речі з різних матеріалів

img

Старт найближчого курсу

27 Травня 2024

пн

заняття online

Додати курс в свій Google календар

Ми тебе чекаємо за адресою

Online

Online

png

Відгуки наших студентів про курс

Про нас пишуть

Людмила Салаткевич

Адміністратор в клініці

З Академією "дружу" близько 7 років. Пройшла 6 курсів і дуже задоволена. Нині підтримую контакт і постійно цікавлюся її новинами і життям....

Світлана Каіра

фінансист

Півроку навчання, батогів і пряників від Алли Нудель, два тижні "на підлозі" (хто в темі-той зрозуміє ) п'ять хвилин божевільного хвилювання і...

Коробова Ольга

Власниця ательє

Завжди чекала з нетерпінням уроків з Аллою Нудель. Вражаюча методика піднесення інформації, не зрозуміть неможливо....

Тетяна Юшко

Була медсестрою, але почала працювати швачкою)

Курс просто суперовий! Викладач просто ВАУ! Впевнена в собі, уважна до всіх студентів, весела, цікаво слухати, на всі запитання має зрозумілі відповіді!...

Людмила Салаткевич

Адміністратор в клініці

З Академією "дружу" близько 7 років. Пройшла 6 курсів і дуже задоволена. Нині підтримую контакт і постійно цікавлюся її новинами і життям. Познайомилася з цікавими людьми, дізналася багато цікавого про "закулісся" світу моди. Тепер мені не доводиться комплексувати в примірочних зі своєю нестандартною фігурою - я можу пошити собі сама, включаючи складний крій. Стала більш сміливою і розкутою в підборі гардеробу, полюбила своє відображення в дзеркалі, так як можу враховувати сильні сторони, користуючись дизайнерськими інструментами. Можу дозволити собі "здоровий пофігізм" отримуючи щодня цунамі інформації, знаючи принципи її поширення. Не виключаю можливість з часом "дозріти" на черговий курс.

Світлана Каіра

фінансист

Півроку навчання, батогів і пряників від Алли Нудель, два тижні "на підлозі" (хто в темі-той зрозуміє ) п'ять хвилин божевільного хвилювання і маса позитивних емоцій. Дякую Алла Нудель за безцінні знання, інсайти, за можливість творити кутюр своїми руками.

Коробова Ольга

Власниця ательє

Завжди чекала з нетерпінням уроків з Аллою Нудель. Вражаюча методика піднесення інформації, не зрозуміть неможливо. Вийшла з величезним багажем знань, якими користуюся згодом. Спасибі вам!!!

Тетяна Юшко

Була медсестрою, але почала працювати швачкою)

Курс просто суперовий! Викладач просто ВАУ! Впевнена в собі, уважна до всіх студентів, весела, цікаво слухати, на всі запитання має зрозумілі відповіді! Я від Алли Нудель в захваті! Я прийшла на курс з дуже низькою самооцінкою, що нічого я не знаю і не дуже вмію шити, а після курсу я стала більш впевненою в своїх знаннях і перестала боятися творити щось нове і незвичне. Дуже задоволена курсом! Дякую!

Викладачі курсу

 • Алла Нудель
teacher

Алла Нудель

Алла Нудель

Досвід роботи в сфері моди – 32 роки, з них 16 – педагогічний. Її учні продовжують навчання в кращих модних школах світу – у Франції, Італії, Великобританії. Відкривають власні ательє, стають стилістами і дизайнерами.
Автор унікальної методики сучасного експрес-навчання в сфері створення одягу та іміджу. При цьому кожне заняття перетворюється в захоплюючу подорож у світ моди.

Викладає на курсах: "Крой та шиття. Поясні вироби", "Крій та шиття. Плечові вироби", "Складне конструювання і моделювання", "Трикотажні вироби", " Білизняні вироби".

Викладачі курсу

 • Алла Нудель
  teacher

  Алла Нудель

  Алла Нудель

  Досвід роботи в сфері моди – 32 роки, з них 16 – педагогічний. Її учні продовжують навчання в кращих модних школах світу – у Франції, Італії, Великобританії. Відкривають власні ательє, стають стилістами і дизайнерами. Автор унікальної методики сучасного експрес-навчання в сфері створення одягу та іміджу. При цьому кожне заняття перетворюється в захоплюючу подорож у світ моди.
  Викладає на курсах: "Крой та шиття. Поясні вироби", "Крій та шиття. Плечові вироби", "Складне конструювання і моделювання", "Трикотажні вироби", " Білизняні вироби".

Вартість навчання

Якщо Ви вже були студентом нашої Академії ми даруємо Вам 10% знижки на наступний курс

Вартість за 1 міс

4500 грн

*Вартість без урахування ПДВ для юр.
осіб. Спосіб оплати:

- безготівковий розрахунок (для компаній);

- онлайн-оплата банківською картою (для фіз. осіб).

Залишилося місць 5